Udruženje studenata informatike FONIS vas poziva da učestvujete na edukativnom projektu „Studenti studentima“ koji se održava u online formatu, u periodu od 11. do 13. decembra.

Ove godine projekat se sastoji iz dva dela. Prvi deo projekta se izvodi u vidu panel diskusije, pod nazivom ,,Od studentske klupe do ekspertske pozicije”, čiji je pokrovitelj kompanija Bosch, a zakazana je za 11. decembar. Drugi deo projekta obuhvata devet besplatnih i edukativnih radionica koje će se održati 12. i 13. decembra.

Struktura projekta Studenti studentima je jedinstvena, zato što podstiče polaznike da bez ustručavanja komuniciraju sa svojim predavačima, i tako stvara prijatnu atmosferu u kojoj se lako i brzo uči.

Prijave su otvorene od 23. novembra do 5. decembra. Vašu prijavu možete popuniti na sajtu s2s.fonis.rs gde ćete pronaći i sve informacije o projektu.